izmir web tasarım
Hizmetlerimiz | Snomed
Snomed

Deneyimli ve profesyonel Snomed
Ekibi ile en iyi hizmeti vermek için
buradayız….

Avrupa’nın en etkili ve kaliteli güzellik teknolojileri olan Phanes Beauty &
Aesthetics cihazlarına sahip olmayı sizin için daha kolay hale getirdik.

Snomed, Phanes Beauty & Aesthetics tarafından tasarlanan ve geliştirilen ileri teknoloji medikal-estetik cihazları Türkiye’de profesyonellerle buluşturan bir markadır . Alman mühendisliğinin kalitesi ile üstün teknolojisini bir araya getirerek oluşturulan yenilikçi medikal-estetik cihaz ,ekipman ve kozmetik ürünlerini sizlerle buluşturmaktayız.

Snomed, sektöre ve kullanıcılarına verdiği önemi kalite ve güven odaklı misyonuyla ortaya koymaktadır. Bizim için her kullanıcı özel ve değerlidir. Bundan dolayı da, iyi üretici ile iyi kullanıcıyı, iyi fiyatlarla bir araya getirme gayretindeyiz.

Phanes Beauty & Aesthetics teknolojileri ile tanışmayı istiyorsanız İstanbul ve
İzmir’deki Snomed Showroom’larımızı ziyaret edebilirsiniz ve aynı anda teknik
ekibimiz ile de tanışma imkanına sahip olabilirsiniz..

finance support- leasing- ipl- phanes germany- phanes- mormed- shr germany- ipl germany- dusseldorf-
career-kariyer-phanes-phanes germany-germany-beauty-mormed-dusseldorf-SHR Germany-IPL germany-IPL
Eğitim

Snomed Ailesi'ne her zaman katılabilirsiniz

SNOMED, teknolojik ve yüksek kaliteli ürünler sunarken, müşteri memnuniyetinin devamını sağlama adına cihazların kullanımı ile ilgili her türlü desteği de bir sorumluluk projesi olarak görmektedir. Bu anlamda da temsilcisi olduğumuz ürünlerin kullanım alanları, uygulama, bakım ve onarım faaliyetleri gibi pek çok alanda teorik ve pratik olarak vereceğimiz eğitimlerle bilgi ve deneyimlerimizi kullanıcılarımızla paylaşacağız.

Teknik Servis

Alman Mühendisliği İle Tüm Dünya'da Teknik Destek

Alman Mühendisliği Garantisi ile Sıkıntısız Teknik Destek

Snomed olarak satış sonrası desteğin müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Markamıza verdiğimiz değer ölçüsünde satış sonrası teknik destek hizmetini de yüksek kalite presipimizi koruyarak sürdürmekteyiz. Bu bağlamda Snomed profesyonel bir takımı kendi bünyesinde halihazırda bulundurmaktadır.

İşinin ehli teknik ekibimizle tüm teknik destek taleplerini 48 saat içinde sağlamayı garanti ediyoruz.

Phanes Beauty & Aesthetics cihazları 1 yıllık garanti kapsamındadır.Sizin için sunulan garanti süresi seçeneklerini 1-3 ve 5 yıllık sürelerde uzatmakta mümkün.