izmir web tasarım
Eğitim | Snomed
Cha Beauty Academy

İşinizin UstasıOlun

Estetik sektöründe yeni bir adım atıyorsanız, SNOMED güzellik teknolojileri ve uygulamaları hakkında daha fazla bilgi ve deneyim kazanmanıza yardımcı olacaktır.

SNOMED olarak size teknolojik ve yüksek kaliteli ürünler sunarken, diğer yandan da branşınızda uzman olmanıza yardımcı oluyoruz.

Güzellik ve estetik dünyasında eğitimin son derece önemli olduğu ilkesini benimsiyoruz. SNOMED olarak , Phanes Güzellik ve Estetik cihazlarının kalitesini Charon Güzellik Akademisi ile eğitim alanında yaptığımız işbirliği ile sizlerin her konuda yanınızdayız. Tedavi edilecek hastaların en iyi ve en etkili sonuçları almasını ve kullanıcı hatalarından kaynaklanan sorunlardan kaynaklanabilecek yan etkilere karşı korunmasını sağlamak için eğitimi bir sosyal sorumluluk projesi olarak görmekteyiz. SNOMED Cihaz eğitimleri ve Charon Güzellik Akademisi’nin sertifikali eğitimleri ile alanınızın uzmanı olacaksınız.

Bu anlamda, cihazı kullanacak uzmanlara teorik ve pratik eğitim verecek ve size estetik dünya hakkındaki tüm bilgi ve deneyimlerimizi ileteceğiz. Tüm katılımcı eğitim sertifikaları, profesyonel eğitimlerden sonra Charon Akademi tarafından verilir.

Eğitim ile üstesinden gelemeyeceğiniz zorluk yoktur.

Eğitim detayları için lütfen bizimle irtibata geçiniz..

beauty-cosmetics-academy- beauty academy- master-beauty master- expert- güzellik akademisi- akademi-phanes-germany-phanes germany-mormed-